(+90) 326 613 48 59
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Karayolu Taşımacılığı

Anasayfa » Karayolu Taşımacılığı

TIR

ÖZLER ULUSLARARASI TAŞIMACILIK ve LOJİSTİK SAN. A.Ş. malın zamanında teslim edilmesi bilinciyle hareket eder. Gümrüklerden geçiş izni problemi olmayan Türk ve yabancı plakalı araçlarla karayolu taşımacılığı gerçekleştirilir.

Sevkiyatlar her türlü hava koşullarında ve sudan etkilenmeyen özel brandalarla izole edilmiş şekilde yapılmaktadır. Bozuk yollar düşünülerek sevkiyatlarda, yaşları ortalama 3 seneyi geçmemiş araçlar kullanılır. Firma bünyesinde Avrupa standartlarına uygun her tonaj ve kübajlı araç mevcuttur.

SAL VE TENTELİ DORSE

ÖZLER ULUSLARARASI TAŞIMACILIK ve LOJİSTİK SAN. A.Ş. kurulduğu yıldan itibaren karayolu taşımacılığında sizlerin istekleri doğrultusunda yük cinsi ve tipine göre tenteli ve özel araçları ile Avrupa’nın ve dünyanın tüm noktalarından hizmet vermektedir.

  • Avrupanın ve dünyanın bir çok ülkesine ithalat ve ihracat olarak parsiyel ve komple karayolu taşımacılığı
  • Askılı, frigolu, kapalı ve tenteli araçlarımızla her türlü yük taşımacılığı
  • Hızlı, güvenilir, ekonomik servis
  • Kapıdan kapıya teslim
  • Sevkiyatın her aşamasında hızlı ve doğru bilgilendirme
  • Ağır taşımacılık ve proje taşımacılığı organizasyonları
  • Fuar taşımacılığı ve organizasyonu

PETROL ÜRÜNLERİ TAŞIMACILIĞI

Dünyanın önde gelen petrol dağıtım şirketlerinin istasyon ve müşterisine, ADR ve SEÇ-G (Sağlık Emniyet Çevre Güvenlik) standartlarına uygun olarak petrol ürünlerinin dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Araçlarımızın tümü uluslararası standartlara uygun, emniyet ve güvenlik donanımlarına sahiptir. Uluslararası kriterlere göre seçilen akaryakıt sürücülerine işbaşı öncesi gerekli eğitimler verilmekte ve bu eğitimler belirli aralıklarla yenilenmektedir.

Akaryakıt ürünleri satış ve nakliye konusunda geçmişi bulunan şirketimiz sektörün önde gelen uluslararası dağıtım firmaları ile işbirliği içerisinde faaliyet göstermektedir. Her türlü akaryakıt ürününün taşımasını yapmaktayız.