(+90) 326 613 48 59
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Demiryolu Taşımacılığı

Anasayfa » Demiryolu Taşımacılığı

Balkanlar, Orta Avrupa ve Ortadoğu (Suriye, İran, Irak) ‘a/dan demiryolu taşımacılığını gerçekleştiren ÖZLER ULUSLARARASI TAŞIMACILIK ve LOJİSTİK SAN. A.Ş, önceden belirlenmiş taşıma sürelerine uygun olarak, ürünlerinizi dilediğiniz yerden alıp ve yine dilediğiniz adrese teslim etme imkanlarına sahiptir.

Güvenli olması, ağır yük taşımacılığına uygunluğu, sabit transit süresi ve hava koşullarından etkilenmemesi nedenleriyle tercih edilen demiryolu taşımacılığı kapsamında ÖZLER; proje yüklerinin taşınması, ürünlerin tüm gümrük taşıma ve elleçleme işlemlerinin tamamlanmış halde sunulduğu fuar taşımacılığı ve ağır yük taşımacılığının yanı sıra, gümrükleme ve lojistik hizmetler danışmanlığını da gerçekleştirmektedir.

Suriye, İran, Irak, Yunanistan ve Bulgaristan gibi ülkelere aynı gün içerisinde; Romanya, Yugoslavya, Sırbistan, Bosna Hersek, Arnavutluk, Makedonya ve CIS ülkelerine takip eden gün içerisinde navlun tekliflerimizi sunabilmekteyiz.

Dünyanın önde gelen petrol dağıtım şirketlerinin istasyon ve müşterisine, ADR ve SEÇ-G (Sağlık Emniyet Çevre Güvenlik) standartlarına uygun olarak petrol ürünlerinin dağıtımını gerçekleştirmektedir.

İzmir, İstanbul, Mersin, İskenderun, Gaziantep’te demiryolu bağlantılı sahalarda tüm depolama ve elleçleme hizmetleri verilmektedir.