(+90) 326 613 48 59
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Havayolu Taşımacılığı

Anasayfa » Havayolu Taşımacılığı

Şirketimiz dünya üzerindeki her noktaya Hava kargo taşımacılığı hizmetini; hassas mallardan ağır yüklere kadar tam ve net bilgi ve tecrübe gerektiren tüm Hava taşımacılığı kurallarını dikkate alarak eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir.

Hava taşımacılığı yapımız içerisinde, tarafımıza teslim ettiğiniz mallarınızı hareket noktasından varış noktasına kadar takip edebilecek bilgi ve işlem ağına sahip bulunmaktayız. Özel anlaşmalı karayolları ile çeşitli destinasyonlara yaptığımız charter seferleri ile volumlu kargolarınız için alternatif çözümler yaratmaktayız.

Dünya çapında ortaklaşa çalıştığımız acentelerimiz vasıtasıyla, pek çok noktada gümrüklemeden kapı teslimine kadar her türlü hizmeti hızlı ve güvenli  olarak sağlayan ÖZLER ULUSLARARASI TAŞIMACILIK ve LOJİSTİK SAN. A.Ş, kombine taşımacılıkta da başarılı sonuçlar elde ederek, müşterilerinin verimliliğini artıran stratejik iş ortağı konumuna gelmiştir. Sahip olduğumuz iletişim ağıyla, siparişlerinizin kalkış ve varış tarihi, uçuş bilgileri, gibi sizlere gerekli tüm detay bilgiler tarafınıza en minimum sürede iletilmektedir. Kendi bünyesinde son derece yetkin ve profesyonel olarak çalışan hava kargo ekibi bulunmaktadır.

Hava taşımacılığında hizmet verdiğimiz ürünler;

• Havayolu personel taşımacılığı
• Reefer nitelikli gıda ürünleri taşımacılığı
• Paletli ürün taşımacılığı
• Kargo taşımacılığı