(+90) 326 613 48 59
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Özler Uluslararası Taşımacılık Nakliyat Hakkında

Firmamız 1982 yılında İskenderun’da kurulmuş olup 38 yılı aşkın süredir taşımacılık sektöründe hizmet etmektedir. Bu süre zarfında yurtiçinde ve yurtdışında gösterdiği başarılı faaliyetlerinde ciddi, pratik, kalıcı, doğru ve kaliteli hizmeti öncelik olarak seçmiş ve faaliyet gösterdiği nakliye sektöründe zirveyi hedeflemiştir.

ÖZLER LOJİSTİK sektörde gerekli tüm sertifikalara sahiptir.

C2 Yetki Belgesi – ADN.U-NET.C2.31.308

İSO Belgeleri

Ayrıca şoförlerimiz tüm mevzuat sertifikalarına sahiptir.

• ÖZLER LOJİSTİK, özellikle son yıllarda gösterdiği başarılı faaliyetler sonucu elde ettiği mükemmel yükselişin ve doğal büyümenin sonucunda kurumsallaşmayı hedeflemiş ve bu hedefle aile sıcaklığının yanı sıra takım anlayışı ve işbirliği ile yoluna devam etmektedir.

• ÖZLER LOJİSTİK faaliyetlerinde insan gücü ve ürün yelpazesi kalitesinden asla ödün vermeden, yaratıcılık ve ekip ruhunu en üst düzeyde kullanarak doğru rüzgârları yakalamış olup kendisinden hizmet almak isteyen kurum ve kuruluşlara bu anlayışla hizmet çıtasını sürekli yükselterek hizmet sunmaktadır. Ayrıca İzmir, Mersin ve İskenderun limanlarında toplamda 55.000 m2 lik açık alanla Elleçleme Gemi tahmil ve tahliye hizmetlerini için elindeki çeşitli iş makinaları ile hizmet vermektedir.

• Hizmet sunma kararlılığını İzmir, Mersin, İskenderun ve Gaziantep’te açık ve kapalı depolama alanlarında ve limanlarda elleçleme ve gemi tahliye hizmetlerini sahip olduğu çeşitli iş makineleri ve bilgi birikimiyle vermektedir.