Sosyal Medyada Biz

Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı

• Zaman bazen çabalarımızın çok gerisinde kalıyor. Çalışma dinamiğimiz içinde bir ara durup geriye baktığımızda gördük ki Şirketimiz olarak çeyrek asırdan uzun bir geçmişi ardımızda bırakmışız.

• Şirket oluşumunda yaşadığımız doğum sancılarının yerini emeklemeye, ardından yürümeye ve koşmaya bırakışını hep birlikte gururla yaşadık. Adım adım ancak, ayaklarımız yere basa basa ilerledik. Tevazuyu hiç elden bırakmadık.

• Ancak bugün, çağımızın gerektirdiği rekabet ortamında, sayısız şirket ve Lojistik ve Nakliye firması arasında üst sıralarda yer almamızın haklı gururunu paylaşma zamanının da geldiğini düşünüyoruz. Zirveye doğru attığımız adımlar ve başarılar, geçen çeyrek asır boyunca çok yol kat ettiğimizin en belirgin göstergesi…

• Daha ilk günden biliyorduk yolun çok çetin, ticari rekabet koşullarının çok acımasız olduğunu… Kadromuzun dar, faaliyet alanlarımızın kısıtlı olduğu günlerde, cesaretimiz, vizyoner bakışımız, taşları, hedeflediğimiz doğru karelere koymamız önümüzü açtı. Sağlam bir yol haritası çizerek, işin en zor kısmını aşmış olduk. Haritamız bizi, kalıcı eserler bırakma yolunda yönlendirdi.

• Uzun vadeli, net hedefler belirledik. Kısa zamanda daha çok insana iş imkanı sağlamak, yatırımlarımızı artırmak, kaynaklarımızı en verimli şekilde değerlendirmek amacıyla yola çıktık ve bugünlere geldik.

• Grubumuz şirketlerinin, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında gerçekleştirdiği, prestijli, büyük projelerle, önemli başarıların altına imzamızı attık.

• Yıllarla birlikte faaliyet alanlarımız da hızla arttı. Irak Körfez krizi, Irak Ambargosu ve değişik ekonomik dönemlerdeki ülke krizleri gibi pek çok sancıyı hep ayakta atlattık. Hiçbiri büyümemize engel teşkil etmedi.

• Teknolojinin etkileri tartışılmaz ama, başarımızın önemli bir kısmını da insan gücüne verdiğimiz değeri hiç eksiltmemeye borçlu olduğumuzun bilincindeyiz. Kalite standartlarımız, insan faktörüne verdiğimiz önem ve değer sonucunda arttı.

• Bu, aslında “biz” olma bilincinin, büyük bir azim, kararlılık ve inancın zaferi…

• Grubumuzun bugüne kadar gerek yurtiçinde, gerekse yurtdışında gerçekleştirip büyük başarılar elde ettiği projelerin yanı sıra, geniş çapta devam eden projelerimize ve faaliyet alanlarımıza birikimini, deneyimlerini ve azimli çalışmalarını katan, Özler Lojistik Ailesinin tüm üyelerine en derin şükranlarımı sunarken nice başarılara birlikte koşacağımıza olan inancımı yinelemek isterim.

Saygılarımla,
Bedrettin ÖZ
Yönetim Kurulu Başkanı

Translate »