• Sizlere her zaman daha iyi hizmeti vermeyi ilke edinen şirketimiz yeni web sitemiz ile hizmetinizde.
Hatay
Özler Lojistik
HAKKIMIZDA                                                        

• Firmamız 1982 yılında İskenderun’da kurulmuş olup 25 yıldır taşımacılık sektörüne devam etmektedir. 25 yılı aşkın süredir yurtiçinde ve yurtdışında gösterdiği başarılı faaliyetlerinde ciddi, pratik, kalıcı, doğru ve kaliteli hizmeti öncelik olarak seçmiş ve faaliyet gösterdiği nakliye sektöründe zirveyi hedeflemiştir.

• 2005 yılında TEFİROM LOJİSTİK olarak faaliyeti gösteren firmamız 2006 yılında isim değişikliği sonucu ÖZLER ULUSLARARASI TAŞIMACILIK ve LOJİSTİK SAN. A.Ş olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 

ÖZLER LOJİSTİK sektörde gerekli tüm sertifikalara sahiptir.

C2 Yetki Belgesi ADN.U-NET.C2.31.308
EPDK Petrol Taşıma Lisansı TAŞ/490–65/11403
EPDK LPG Taşıma Lisansı 05064

Ayrıca tüm şoförler SRC3 Belgesine sahiptir.

• ÖZLER LOJİSTİK, özellikle son yıllarda gösterdiği başarılı faaliyetler sonucu elde ettiği mükemmel yükselişin ve doğal büyümenin sonucunda kurumsallaşmayı hedeflemiş ve bu hedefle aile sıcaklığının yanı sıra takım anlayışı ve işbirliği ile yoluna devam etmektedir.

• ÖZLER LOJİSTİK faaliyetlerinde insan gücü ve ürün yelpazesi kalitesinden asla ödün vermeden, yaratıcılık ve ekip ruhunu en üst düzeyde kullanarak doğru rüzgârları yakalamış olup kendisinden hizmet almak isteyen kurum ve kuruluşlara bu anlayışla hizmet çıtasını sürekli yükselterek hizmet sunma kararlılığını 2005 yılında göstermiş olup, 29.244 sefer ve  535.409,62 m/ton ile en fazla petrol sevkiyatı yapan firma olmuştur. Ayrıca İzmir, Mersin ve İskenderun limanlarında toplamda 55.000 m2 lik açık alanla Elleçleme Gemi tahmil ve tahliye hizmetlerini için elindeki çeşitli iş makinaları ile hizmet vermektedir.

 
Web Tasarım | Her Hakkı Saklıdır. © 2008